adwokatradcapabianice@gmail.com
(42) 307-07-70

Kamila Majchrzak

Adwokat

Kamila Majchrzak

Adwokat

Contacts

605-28-99-28
majchrzakkamila@wp.pl

Adwokat Kamila Majchrzak ukończyła z wynikiem bardzo dobrym studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz odbyła aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Łodzi.

W 2012 roku adwokat Kamila Majchrzak rozpoczęła studia doktoranckie w zakresie prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego w Katedrze Postępowania Karnego i Kryminalistyki, w ramach których prowadziła również zajęcia ze studentami. Adwokat Kamila Majchrzak jest autorką kilkunastu publikacji naukowych z zakresu prawa i postępowania karnego.

Adwokat Kamila Majchrzak jest członkiem Zarządu Łódzkiej Fundacji Psychoterapii. W latach 2011 – 2016 współpracowała również z Fundacją Centrum Praw Kobiet (oddział w Łodzi) oraz zajmowała się problematyką przemocy w rodzinie, udzielając porad prawnych pro publico bono. Jeszcze w czasie studiów adwokat Kamila Majchrzak świadczyła nieodpłatną pomoc prawną w ramach Kliniki Prawa – Kliniki Praw Dziecka prowadzonej na Uniwersytecie Łódzkim oraz w punkcie nieodpłatnej pomocy prawnej w Pabianicach.

Adwokat Kamila Majchrzak świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych i klientów biznesowych. Obszarami praktyki zawodowej, w których specjalizuje się adwokat Kamila Majchrzak są prawo karne, prawo rodzinne oraz szeroko rozumiane prawo cywilne i gospodarcze.

Adwokat Kamila Majchrzak zapewnia obsługę prawną również w języku angielskim (posiada Certyfikat TOLES ADVANCED).

Majchrzak & Krysiak

Majchrzak & Krysiak