adwokatradcapabianice@gmail.com
(42) 307-07-70

Anna Krysiak-Schechinger

Radca prawny

Anna Krysiak-Schechinger

Radca prawny

Contacts

608-638-116
krysiakan@poczta.fm

Radca Prawny Anna Krysiak-Schechinger ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego z wynikiem bardzo dobrym oraz złożyła z wyróżnieniem egzamin wstępny na aplikację radcowską, którą odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.

Radca Prawny Anna Krysiak-Schechinger praktykę zawodową rozpoczęła już w trakcie studiów prawniczych zdobywając doświadczenie w łódzkich kancelariach oraz firmach z branży odszkodowań, jak również świadcząc pomoc prawną pro publico bono, m. in. w Klinice Prawa – Klinice Praw Dziecka działającej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz w Centrum Praw Kobiet (oddział w Łodzi).

Po złożonym z wyróżnieniem egzaminie radcowskim została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi pod numerem ŁD-M-2185.

Radca prawny Anna Krysiak-Schechinger świadczy pomoc prawną na rzecz podmiotów indywidualnych i przedsiębiorców. Głównie specjalizuje się w prawie cywilnym, rodzinnym, gospodarczym oraz prawie pracy.

Radca prawny Anna Krysiak-Schechinger płynnie włada językiem angielskim, w tym językiem angielskim prawniczym (Certyfikat TOLES ADVANCED).

Majchrzak & Krysiak

Majchrzak & Krysiak